1,2 mln wyświetleń naszego bloga w wakacje. Gdzie byliśmy? Krótkie podsumowanie naszych podróży

1,2 mln wyświetleń – tyle zanotował nasz blog w tegoroczne wakacje w lipcu i sierpniu! Dziękujemy, że wędrowaliście z nami, ale zapraszamy również na wycieczki z naszym blogiem poza sezonem turystycznym. Nasz blog mynaszlaku.pl to ponad 1200 podróżniczych wpisów, w których można znaleźć pomysły na wspaniałe wycieczki.

Dostawaliśmy od Was informacje, że to właśnie z naszym blogiem planowaliście swoje wycieczki. Bardzo często korzystaliście z naszego przewodnika po Polsce z interaktywną mapą, na której zaznaczyliśmy już prawie 900 miejsc.

13 sierpnia z naszego bloga korzystało 46234 osoby, chociaż to i tak nie jest rekord. 30 kwietnia na blogu było najwięcej osób – 59 085. Teraz w sierpniu mieliśmy długi weekend, a wcześniej majówkę. Dużo pracy wkładamy w przygotowanie tekstów. Nasz blog prowadzimy nieprzerwanie już od ponad 11 lat. Działamy również na portalach społecznościowych i YouTube. Jeśli tam nas jeszcze nie obserwujesz, to serdecznie zapraszamy.

Wakacje 2023 – gdzie byliśmy?

Jeśli nie wiesz, to zajmujemy się fotografią filmowaniem ślubów. Sezon wakacyjny, to u nas głównie praca przy zleceniach. Wtedy musimy nieco odpuścić podróże i skupić się na pracy. Tak jest mniej więcej do końca października. Mimo wielu realizacji udało się pojechać w piękną podróż w Alpy. Jeśli jeszcze nie czytałeś, to zobacz nasz wpis o tej podróży i atrakcjach, które odkryliśmy w Alpach. Zdobyliśmy tam między innymi Zugspitze – najwyższy szczyt Niemiec oraz przejechaliśmy wspaniałą drogą – Grossglockner Hochalpenstrasse w Austrii.

Oprócz tego pojechaliśmy w Beskid Niski. Zdobyliśmy Busov – najwyższy szczyt Beskidu Niskiego znajdujący się po słowackiej stronie. Kilka razy byliśmy w Warszawie na zaproszenie do programu „Pytanie na śniadanie”, w którym inspirowaliśmy widzów do niezapomnianych podróży. Pojechaliśmy również nad Jezioro Czorsztyńskie oraz na zwiedzanie atrakcji Kielc. Mimo natłoku obowiązków udało nam się sporo zobaczyć, a z naszymi Parami Młodymi byliśmy między innymi na Rusinowej Polanie czy Przełęczy nad Łapszanką.

Na blogu pojawiło się kilkadziesiąt nowych podróżniczych tekstów, więc można razem z nami odkrywać piękne miejsca. Polecamy zwłaszcza tekst o miejscach, które warto zobaczyć we Włoszech.

W głowach mamy plany na kolejne podróże – i te bliższe i te nieco dalsze. Serdecznie zachęcamy do śledzenia i do zobaczenia na szlaku. Koniecznie daj znać w komentarzu, gdzie Ty spędziłeś swój urlop? A może dopiero przed Tobą?

przewodnik

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.

WSPIERAJ ROZWÓJ NASZEGO BLOGA I ODBIERZ NAGRODY