Wesprzyj rozwój bloga podróżniczego www.MyNaSzlaku.pl

Cześć! Witają Ciebie Angelika i Mateusz Grzegorzek – para podróżników i miłośników górskich wędrówek prowadzących blog podróżniczy www.MyNaSzlaku.pl. Mamy po 24 lata i mieszkamy w okolicach Nowego Sącza w Małopolsce. Od 14 stycznia 2017 roku jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. 27 stycznia 2018 na świat przyszła nasza ukochana córeczka Maja, która już z nami podróżuje. Od tego czasu razem w trójkę na szlaku byliśmy już prawie 80 dni.

Wesprzyj rozwój bloga!

Chcemy aby nasz blog był miejscem, gdzie znajdziesz o górach to czego szukasz. Wpisy, aktualności, filmy z gór, recenzje sprzętu, najlepsze zdjęcia. 🙂 W podróży planujemy być minimum 10 razy w miesiącu. Tworzenie bloga i vloga na YouTube w najlepszym wydaniu czas zacząć, dlatego planujemy rozwój portalu oraz zakup nowego sprzętu które nam te działania ułatwi. 🙂 Myślimy o zakupie bezlusterkowca, drona oraz stabilizatora do kamerki GoPro.

Udostępniamy treści w pełnej formie i niczego nie blokujemy. Mowa tutaj o każdym wpisie z wycieczek, ale także o przewodniku po Małym Szlaku Beskidzkim, którego stworzyliśmy na przełomie kilku miesięcy i publicznie udostępniliśmy go dla każdego z osobna. Odkrywamy nowe miejsca i jak też się o nich gdzieś dowiesz to jest duża szansa, że potrzebne informacje znajdziesz gdzieś na naszym blogu. 🙂 Dostajemy bardzo wiele pytań od osób proszących o poradę odnośnie trasy, szlaku, zaplanowaniu pobytu, noclegów i rzeczy, które związane są z górami i podróżowaniem. Codziennie mamy po kilka wiadomości czy to na skrzynce mailowej czy na Facebooku i Instagramie. Staramy się na większość odpowiadać, chociaż wiemy, że czasem jest z tym problem, bo nie zawsze jest czas, żeby się tym zająć. 

Oprócz tradycyjnego bloga górskiego zapraszamy także na nasze portale społecznościowe. Jesteśmy na Facebooku, Instagramie oraz YouTube, gdzie zaczynamy nieśmiało wchodzić w filmową blogosferę. 🙂

Facebook – > https://www.facebook.com/mynaszlaku/

Instagram – > https://www.instagram.com/mynaszlaku.pl/

YouTube – > https://www.youtube.com/channel/UCzgnq57MNbEqJGCapbVhW_Q

Mamy cichą nadzieję, że osoby przeglądające nasze zdjęcia i czytające opisy górskich wypraw po części poczują, że w górach jest coś wyjątkowego? Całą podróżniczą i górską fascynacje chcemy rozwijać z Twoją pomocą. Już dziś możesz trafić do naszej Alei Zasłużonych – tutaj. 🙂 Dziękujemy! 

Jak wesprzeć bloga na portalu zrzutka.pl?

Kliknij tutaj!

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl oraz wsparcia naszej pracy. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

6 komentarzy

  1. Super wpis. Dawno powinniście się zdecydować na ten krok. Ten blog to studnia informacji i każdy do niej zerka. I tak jak na wycieczkach rzucają jakieś grosze do wody tak i na tę zrzutkę powinni się dorzucić. To będzie dla Was pomocne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *