O nas | Cześć! Jesteśmy Angelika i Mateusz Grzegorzek

Cześć! Znajdziesz u nas: góry, podróże, ciekawe szlaki i rodzinne wycieczki. Pokażemy Ci piękne miejsca w Polsce i na świecie.

Jesteśmy Angelika i Mateusz Grzegorzek – para, która kocha podróżować i wędrować po górach. Od 2012 roku prowadzimy bloga podróżniczego www.MyNaSzlaku.pl. Mamy po 30 lat i mieszkamy w Iwkowej między Nowym Sączem a Brzeskiem w Małopolsce.

Od 14 stycznia 2017 roku jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. 27 stycznia 2018 na świat przyszła nasza ukochana córeczka Maja, która z nami podróżuje. Przeszliśmy z 5-letnim dzieckiem już ponad 270 szlaków w górach – wszystkie są tutaj opisane na blogu. Tutaj piszemy o górach z dzieckiem. Dziękujemy, że nas odwiedziłeś!

 • E-MAIL: kontakt@mynaszlaku.pl
blog góry

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Na co dzień jesteśmy związani z branżą ślubną, jako fotograf i filmowiec. Działamy od kilku lat na terenie całej Polski. Najczęściej jest to Małopolska – Nowy Sącz, Tarnów, Kraków, Brzesko i Limanowa. Tworzymy markę AMGrzegorzek i zapisujemy historię tego najważniejszego dnia w życiach ludzi. Zobacz więcej tutaj na naszej stronie firmowej.

O CZYM JEST NASZ BLOG?

Blog podróżniczy My Na Szlaku to głównie wycieczki z dzieckiem po Polsce i Europie, a także po polskich górach.

Jesteś ciekawy, jak podróżować z dzieckiem po Polsce i za granicą? Zapraszamy do lektury! Znajdziesz tutaj praktyczne porady, opisy szlaków górskich, ciekawe historie, informacje o miastach, atrakcjach turystycznych i zabytkach. Oprócz tekstów możesz obejrzeć wiele zdjęć i filmów z miejsc, które odwiedziliśmy przez lata naszego podróżowania.

Chcemy pokazać, że Polska jest piękna i warto ją zwiedzać. Proponujemy, gdzie warto wybrać się na weekend czy wakacje. Opisujemy najpiękniejsze miejsca w naszym kraju i na świecie, a także udowadniamy, że jak się chce to można. U nas aparat, plecak i wygodne buty to podstawa. To wystarczy, żeby przeżyć fajną przygodę. Staramy się podróżować tanio, odstawiając na bok używki, drogie hotele, restauracje czy nowoczesne sprzęty. Podróżujemy głównie swoim samochodem, który odwiedził już z nami wiele pięknych miejsc.

KONTAKT I WSPÓŁPRACA – NAPISZ I DZIAŁAJMY RAZEM

Działasz w turystyce? Planujesz rozpoczęcie współpracy z blogiem podróżniczym? Szukasz ludzi, którzy w profesjonalny i skuteczny sposób wypromują Cię w Internecie? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas.

Działamy w blogosferze już od ponad 10 lat. Zawodowo zajmujemy się fotografią, filmowaniem i marketingiem prowadząc własne firmy. Współpracując z nami, masz gwarancję, że wszystkie materiały będą na najwyższym poziomie. Napisz: kontakt@mynaszlaku.pl.

ZNAK TOWAROWY MYNASZLAKU ZAREJESTROWANY W URZĘDZIE PATENTOWYM

Znak słowno-graficzny MYNASZLAKU został zarejestrowany w Urzędzie Patentowym i jest chroniony prawem. Jesteśmy jego formalnym właścicielem. Mamy wyłączne prawo do jego używania. Blog podróżniczy MyNaSzlaku.pl istnieje od 2012 roku

STATYSTYKI NASZEGO BLOGA I SOCIAL MEDIA

Na blogu mamy ponad 1100 wpisów – ponad 1000 to nasze wycieczki po Polsce, kilka tekstów z wycieczek z Czech i Słowacji, a reszta to poradniki dla podróżujących. Jesteśmy jednym z największych blogów podróżniczych po Polsce. W 2020 roku napisaliśmy na bloga 261 wpisów, w tym 253 o naszych podróżach po Polsce, a w 2021 roku popełniliśmy 212 tekstów. W 2022 roku napisaliśmy 290 nowych wpisów.

 • W 2020 roku odwiedziło nas 1 934 227 osób i zanotowaliśmy 4 248 794 odsłony,
 • W 2021 roku odwiedziło nas 3 100 000 osób i zanotowaliśmy 6 300 000,
 • W 2022 roku odwiedziło nas 3 108 078 osób i zanotowaliśmy 5 673 721,
 • Na Facebooku obserwuje nas ponad 38 000 osób, a na Instagramie ponad 13 700. Na Facebooku mamy także aktywną grupę liczącą ponad 12 000 użytkowników,
 • Jesteśmy też na YouTube z 3,8 tys. subskrypcji.

STATYSTYKI – CZERWIEC 2023

Od 1 stycznia 2023 do 15 czerwca 2023 roku nasz blog zanotował 2 803 648 odsłon i 2 524 899 unikalnych odsłon. 30 kwietnia na blogu było najwięcej osób – 59 085.

1,2 MLN WYŚWIETLEŃ BLOGA W WAKACJE!

Nasz blog w lipcu i sierpniu 2023 zanotował 1,2 mln wyświetleń! Sprawdź więcej tutaj.

DZIAŁAJMY WSPÓLNIE – CZY COŚ CIĘ INTERESUJE?

 1. Stworzymy relację fotograficzno-filmową z wyjazdu,
 2. Przetestujemy sprzęt i zrobimy recenzje,
 3. Odwiedzimy Twój hotel i przygotujemy z tej wizyty materiał na bloga,
 4. Wykonamy wysokiej jakości zdjęcia i film Twojego produktu lub usługi,
 5. Współpracujemy barterowo,
 6. Zaplanujemy za Ciebie podróż dzień po dniu,
 7. Umieścimy link do Twojej strony.

Jesteś zainteresowany współpracą? Czekamy na Twoją wiadomość: kontakt@mynaszlaku.pl

ZAUFALI NAM/WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Współpraca

Angelika, Maja i Mateusz odwiedzili Wieliczkę we wrześniu 2021 roku, żeby przygotować wpis o naszej Kopalni Soli. Od pierwszego kontaktu współpraca odbywała się w bardzo miłej atmosferze. Angelika i Mateusz są bardzo sympatyczni, otwarci a przy tym profesjonalni i terminowi. Wpis został przygotowany bardzo rzetelnie – za to czytelnicy bloga najbardziej ich cenią. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o pięknych zdjęciach. Nic dziwnego – są przecież profesjonalnymi fotografami. Polecamy współpracę z autorami bloga MyNaSzlaku!

Kopalnia Soli „Wieliczka”

RANKING BLOGÓW PODRÓŻNICZYCH

Zajęliśmy 2 miejsce w największym Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych w 2020 roku, stworzonym przez CroLove. Zobacz więcej tutaj.

Zajęliśmy 3 miejsce

w IV Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentowaliśmy w nich województwo świętokrzyskie.

Zajęliśmy 3 miejsce

w VI Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentowaliśmy w nich województwo lubuskie. Jesteśmy pierwszymi blogerami, którzy drugi raz znaleźli się na podium w mistrzostwach.

W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Człowiek Roku i Firma Roku”, jako ambasador gminy Iwkowa, za promocję regionu, w którym mieszkamy.


PISALI I MÓWILI O NAS

 • Opowieść o atrakcjach turystycznych w Pieninach w Radiowej Czwórce – audycja,
 • Jak bezpiecznie zdobywać górskie szczyty z dzieckiem na polskieradio.pl – artykuł,
 • O wędrówkach po szlakach długodystansowych na stronie sadeczanin.info – artykuł,
 • O naszym występie w 4. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego – artykuł,
 • O naszym występie w mistrzostwach mówiło i pisało Radio eM – artykuł,
 • Wyniki 4. Turystycznych Mistrzostw Blogerów – artykuł,
 • Zapowiedź prelekcji „Najpiękniejsze miejsca w górach z dzieckiem” – Muzeum Regionalne, LimanowaIN, Miasto Limanowa,
 • Rozmowa w ramach cyklu „Człowiek z pasją” na blogu podróżniczym Wiecznie Wolni – tutaj,
 • Rozmowa do Radiowy Klub Obieżyświata – Polskie Radio Koszalin – tutaj,
 • Wywiad do serwisu WPROST – tutaj,
 • Miejsce w Rankingu Najlepszych Blogów Podróżniczych stworzonym przez ReadyForBoarding – tutaj.

W 2023 roku byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o Tatrach Słowackich. Zobacz tutaj.

Pytanie na śniadanie

W 2023 roku byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o Szlaku Latarni Morskich nad Morzem Bałtyckim. Zobacz tutaj.

Pytanie na śniadanie

W 2023 roku byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o Szlaku Orlich Gniazd i Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zobacz tutaj.

Pytanie na śniadanie
Pamiątkowe zdjęcie z gospodarzami – Panią Idą i Panem Tomkiem

W 2023 roku byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o najpiękniejszych wodospadach w Polsce. Zobacz tutaj.

W 2019 roku miałem przyjemność wzięcia udziału w programie Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie”. Temat – bezpieczeństwo w górach.

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie

O podróżowaniu z dzieckiem w Gazecie Krakowskiej 

O podróżowaniu z dzieckiem w Gazecie Krakowskiej 
Radiowy Klub Obieżyświata
Podsumowanie 2022
Podsumowanie 2022 roku

WYSTĄPIENIA I PRELEKCJE

Uwielbiamy opowiadać o swojej podróżniczej pasji, inspirować ludzi do działania, pokazywać zdjęcia i filmy oraz opowiadać różne historie, dlatego występujemy na różnych festiwalach, spotkaniach podróżniczych, w szkołach czy uczelniach. Podczas spotkań odpowiadamy na pytania publiczności, a także angażujemy widownię poprzez mini konkursy z nagrodami. 

Prelekcje

Beskidzki Festiwal Podróżników na Cyrli w Beskidzie Sądeckim

Uczestniczyliśmy w 2022 roku w Beskidzkim Festiwalu Podróżników, który odbył się na Cyrli w Beskidzie Sądeckim. Zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów w roli prelegentów.

WYDARZENIA I FESTIWALE PODRÓŻNICZE

Uczestniczymy w wydarzeniach i festiwalach podróżniczych, podczas których spotykamy się z różnymi osobami i cały czas poszerzamy swoją wiedzę.

NIEKTÓRE TEKSTY PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACUJEMY Z OBIEKTAMI NOCLEGOWYMI W POLSCE

Przygotowaliśmy poradnik dla właścicieli obiektów noclegowych, dzięki któremu mogą poprawić działalność swojego obiektu.

SPOTKANIA NA ŻYWO I PORADNIKI GÓRSKIE

Organizujemy górskie spotkania online na żywo „Pogadajmy o górach„, podczas których rozmawiamy z innymi ludźmi o danym szlaku. Tworzymy również cykl „Górskie Szlaki pod Lupą„, gdzie szczegółowo omawiamy sobie konkretny szlak.

NAGRODY ZA WSPARCIE BLOGA

Wprowadziliśmy nagrody za wsparcie naszego bloga. Są to interaktywne mapy, przewodnik po Małym Szlaku Beskidzkim, ebooki, pocztówki z podróży, podstawki pod kubek, breloki do kluczy, bransoletki, pamiątki z podróży. Znajdziesz je tutaj.

53 komentarze do “O nas | Cześć! Jesteśmy Angelika i Mateusz Grzegorzek

 1. Cześć,
  znakomity blog, profesjonalne opisy tras i miejsc z bardzo dobrymi zdjęciami.
  Oprócz tego mnóstwo inspiracji podróżniczych i pozytywnej energii.
  Bardzo miła odmiana w zalewie pseudo-podróżniczych blogów które jedynie promują autorów żebrzących o kasę.
  Blog pod każdym względem profesjonalnie prowadzony.
  Bez tak modnego ostatnio kreowania się na „ekspertów”, pieprzenia głupot i udawanego „luzactwa”.
  Dziękuję i z przyjemnością czytam. 🙂

 2. Trafiłam na bloga przez przypadek szukając informacji o Adrspach, które chcemy wraz z mężem w najbliższym czasie odwiedzić . Jestem zauroczona blogiem, stał się moją inspiracją na najbliższe wyprawy. Dziękuję, że jesteście 🙂

 3. SŁOWACKI RAJ
  Proszę o informację gdzie najlepiej się zatrzymać (nocleg), aby było jak najbliższej do szlaków tak aby można było pieszo dojść z kwatery na szlak – dziękuję

 4. Cześć,
  Wszystkiego co najlepsze. Szerokich horyzontów. Odpowiedniego światła (to tak odnośnie pracy zawodowej) szlaków i dobrych ludzi na nich, życzliwości, zdrowia, i wygodnych butów!

 5. Uwielbiam do Was zaglądać – raz, że dla samego zaglądania/podczytywania, dwa, że dla inspiracji. I bardzo dziękuję za wszystkie te rzetelne informacje dot. miejsc do parkowania, realnego czasu przejścia szlaku (a nie tylko podawania jego długości) czy chociażby ostrzeżenia o gęstym zarośnięcia szlaku. Pozdrawiam Was serdecznie i samych pięknych wypraw życzę…! 🙂

 6. Część, z przyjemnością śledzę Wasz blog i niejednokrotnie podążam Waszymi szlakami. To Wasze wpisy zainspirowały mnie do tego, że w tym roku rozpoczęłam zdobywanie Korony Gór Polski. Wpisy są bardzo ciekawe, rzetelne i opatrzone wspaniałymi zdjęciami. Stanowicie zgrany team. Ja też staram się dokumentować moje wyprawy i dlatego chciałabym zapytać jaki apart i jaki obiektyw polecacie w czasie podróżowania.
  Do zobaczenia, mam nadzieje, że kiedyś na szlaku.

 7. Czytam bo Was lubię. Kiedy rozglądam się po blogu dzieje się przygoda, To przygotowanie, dojeżdżanie w nowe miejsca, chodzenie z dzieckiem i spisanie wymaga wysiłku. I chociaż pomidory już mniej smaczne mam ochotę na suszone śliwki.
  Pozdrawiam
  Rafał

 8. Bardzo zacna strona.
  Cieszę się, że dzięki Wam, z powrotem po wielu latach, odkryłem miłość do górskich wędrówek i znalazłem na nie czas.
  Dziękuję za dobre pomysły, świetne – bo konkretne i merytoryczne relacje z poszczególnych wypraw .
  Cieszę się, że nie zaniedbujecie Pogórza, dzięki Wam dowiedziałem się o kilku perełkach, z okolicy mojego rodzinnego Tarnowa.
  Pozdrawiam serdecznie :-).

 9. Chciałam Wam bardzo podziękować! Prowadzicie swój blog bardzo rzetelnie i szczegółowo. Dzięki Wam zaoszczędziłam dużo czasu w zdobywaniu informacji, co i gdzie zwiedzić. Jesteście super!!

 10. Ależ miło się Was czyta! Bije od Was pozytywna energia. Dzięki za przekazanie tylu przydatnych informacji o podróżach w Polsce, gdzie obecnie jesteśmy uziemieni.
  Widzę, że mamy sporo wspólnego, nasza Marysia urodziła się dzień po Waszej Mai :).

 11. Trafilem na Wasz blog szukajac ciekawostek o Gdansku. Mimo ze mieszkam w ty mmiescie19 lat znalazlem u Was mase ciekawych informacji, o ktorych nie wiedzialem. Dobra robota.Czekam na kolejne opisy wypraw

 12. Hej,
  Bardzo fajny blog, często wpadam jak szukam szlaku na krótkie górskie wycieczki 🙂

  PS
  Gdybyście sprzedawali presety z Waszych zdjęć to jestem chętna 😀 albo chociaż jakieś foto wskazówki, mam problem uzyskać taki kolor nieba i ogólnie kolory bardzo spoko.

  Pozdrawiam

 13. Cześć,

  Szukałem w internecie ładnych miejsc w województwie łódzkim i przez przypadek trafiłem na Waszego bloga. Chciałem tylko powiedzieć, że dawno nie widziałem tak pięknych zdjęć. Blog jest prowadzony po prostu przepięknie. Ogromne gratulacje!!!

  Pozdrawiam.
  Bart.

  1. Dziękujemy bardzo 🙂 Bardzo miło nam to słyszeć. A na atrakcjach w województwie łódzkim spędziliśmy trochę czasu, bo często słyszeliśmy, że nie ma tam co robić. 🙂

 14. No i już Was lubię… tzn na FB i Insta 🙂 Ciekawy blog na którym już kiedyś byłem, ale w natłoku informacji szybko uciekł z mojej pamięci. Teraz przyszedł czas na wielki powrót i „zapamięta” Was w Social Mediach.
  Życzę Wam powodzenia w rozwijaniu bloga i wielu owocnych podróży 😉

 15. Właśnie takiego bloga podróżniczego szukałem. Z braku czasu (jedynie wolne weekendy) jeżdżę ostatnio tylko po Polsce i szukałem inspiracji. Dzięki wyprawie na Górę Wszystkich Świętych z Pttk was znalazłem i będę wchodził. pzdr

 16. Przyjemnie na Was popatrzeć i o Was poczytać. Wśród tych wszystkich nadętych buców, prowadzących napompowane blogi o wypadach na Malediwy i Borneo, z Waszymi podróżami po Polsce tworzycie prawdziwą perełkę. Miło, że ktoś na nowo odkrywa miejsca takie, jak Mazowsze czy Szlak Orlich Gniazd, bo to są naprawdę fantastyczne tereny. I ten lekki, naturalny i swobodny styl życia i pisania – bez natchnionego pieprzenia, popisywania się i udowadniania czegokolwiek. Jestem Waszym fanem i życzę dalszych, nieskończonych, szczęśliwych wędrówek 🙂

 17. Iwkowa to piekne okolice:) spedzalam tu kiedys wakacje,Mama moja pochdzie z Iwkowej. W Kwietniu wybieramy sie do Iwkowej po wielu wielu latach. Blog wasz jest super! odkrylam tu tyle ciekawych miejsc na wedrowki i ciekawe motywy do fotografowania:)
  Porzdarwiam Serdecznie.

 18. Kocham góry. Mieszkam w Beskidzie Śląskim od południa otaczają mnie zawsze piękne widoki, o każdej porze roku. Końcem lata początkiem jesieni(złotej) przeważnie bywam na wędrówkach w wyższych partiach Beskidu a i również sąsiedniego Beskidu Żywieckiego. Jeśli nie mogę z różnych powodów w danym okresie bywać na szlaku, przesiadam się na rower i przemierzam je w dolnych partiach podziwiając i przy okazji robiąc zdjęcia. Jestem emerytem. Jest to dla mnie sposób na dalsze życie. Pozdrawiam

  1. A ja mam pytanie w sprawie nosidła. Moja córka ma prawie 4 lata, i proszę o namiar na takie nosidło które też łatwo spakować w walizkę. Pozdrawiam

   1. To nosidełko ergonomiczne. Nasza Maja ma 5 lat i dalej możemy ją nosić w nosidełku ergonomicznym. Różne firmy takie sprzedają. 🙂

 19. hej hej hej!

  Czytam Was od dawna, korzystam z Waszych doświadczeń i dziękuję Wam za to, że chcecie się tym dzielić! A teraz patrzę, że macie córkę:) Gratulacje!

  Ps. też urodziłam się 27 stycznia – dobra data na urodziny dla miłośniczki gór:)

 20. Super stronka!! Mamy z mężem na celu zrobienie korony Polski i już kilkakrotnie korzystaliśmy z waszego doświadczenia. Dziekujemy

 21. Wielkie gratulacje za wspaniałe osiągnięcia, tak trzymajcie dalej. Zapraszam w Sudety to też piękne góry.

 22. Zazdroszczę pozytywnie takiej pasji, a przede wszystkim tego, że macie tak blisko. Uwielbiam i kocham góry ale z Trójmiasta to kawał drogi. Macie piękną pasję. Wszystkiego dobrego.

 23. Witam..Podziwiam i pochwalam Waszą pasję.Sam pochodzę z Beskidu Śląskiego.Trochę pochodziłem po górkach niskich ale też trafiły się wyższe partie gór ( Tatry polskie i słowackie.)Jeszcze od czasu do czasu z kolegami organizujemy wypady w góry,ale już mniej forsowne.Jestem emerytowany gościu (71lat) troszkę mniejsza kondycja. Jesteście bardzo zgraną parą i dobrze organizujecie swój wolny czas.Pozdrawiam i dzięki za fajne fotki..

  1. Dziękujemy! 🙂 . Beskid Śląski bardzo lubimy, chociaż nie ma czasu często tam jeździć. My też na razie przeważnie mniejsze góry, Beskidy. Po Tatrach wędrujemy sporadycznie, ale też chcemy je lepiej poznać już niedługo 😉 .

 24. Witam
  Podziwiam Wasze piękne zdjęcia. Jestem mamą trójki nastolatków, które wpadły w bezruch. Jedno dziecko jest po operacji nogi (mineły 2 lata). W sierpniu wybieramy się pociągiem do Zakopanego. Proszę pomóżcie mi w wyborze 2 lub 3 tras, które nie byłyby zbyt męczące dla nas.
  Dziękuję z góry
  Hania

 25. Witajcie:) Świetnie prowadzony blog, ciekawe i inspirujące opisy tras, zdjęcia i przeprowadzane akcje. Gratulujemy zdobycia tak licznych szczytów i odznak. My kończymy zdobywać Korony Beskidu Niskiego, zostały jeszcze 3 szczyty 🙂 Serdecznie pozdrawiamy:):):)

 26. Witam.Gratuluję super blogu górskiego.Jak większość górskich łazików na wycieczkach zbieramy z żoną zarówno wpisy do książeczki KGP jak i GOT.Kilka gór z KGP to kompletne odludzia i jest problem z potwierdzeniem np.Skopiec,Wysoka Kopa,Skalnik.Gdzie uzyskaliście potwierdzenia – pieczątki do książeczek.W przypadku KGP,mogą być chyba zdjęcia,ale GOT PTTK ,chyba nie.
  pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedż.
  Piotr

  1. Hej Piotr. Dziękujemy :). My również zbieramy – potem będzie to fajna pamiątka, żeby pokazać kolejnym pokoleniom :P. Mamy już 27 szczytów KGP, ale potwierdzenia mamy tylko tutaj gdzie były schroniska, tak to będziemy zdjęcia dodawać, chociaż jakoś nam się nie spieszy, żeby zdobyć ostatnie Rysy i potem jechać na weryfikację. W GOT PTTK muszą być pieczątki, ale w GOT jest większa tolerancja. Nie ma przecież powodu, żeby nie wierzyć w to, że ktoś tam był. Jeśli już się ktoś będzie czepiał to przepytają Cię z trasy, ale prawie w ogóle się to nie zdarza :).

   1. Dzięki za błyskawiczną odpowiedż.Szczyty KGP zdobywamy od końcówki 2013r.i do tej pory zdobyliśmy o ile dobrze pamiętam 9 szczytów.Niestety permanentny brak czasu (m.in.praca),nie pozwala na częstsze wyjazdy,ale właściwie nie śpieszy się nam z tym,no i odbyliśmy też trochę wycieczek na inne górskie miejsca,poza KGP.Czyli na razie mamy 1/3.Ale następny wyjazd już za 3 dni.
    pozdrawiam Piotr

 27. Szanowny Panie Mateuszu.
  Mieszkam „od zawsze” w Nowym Sączu. Beskid Sądecki to góry mojej młodości.
  Z przyjemnością czytam Pańskie relacje.
  Sam na wiosnę spróbuję przejść kilka tras, opisanych przez Pana.
  Mam tylko jedną prośbę. Aby : pójdę do Łomnicy Zdroju nie było pisane jako „pójdę do Łomnicy Zdrój”. Brzmi to brzydko i jest niezgodne z prawem. Jeśli Pan sobie życzy – prześlę stosowne przepisy o nazewnictwie – zawierające również odmianę gramatyczną.
  Pozdrawiam – Jerzy.

 28. Witam, podziwiam wasze eskapady bo też uwielbiam chodzić po pustych szlakch,gdzie jeszcze zachowała się ta dzicz i piekno naturalne.Polecam góry Bialskie i Złote/ za baze mam Chatę Cyborga w Bielicach / ktore corocznie odwiedzam ,Nie bedziecie zawiedzeni,pozdrawiam srdecznie Edi

 29. witam 🙂 pokazujecie piękne miejsca 🙂 jestem tak samo oczarowana górami jak Wy 🙂 w najbliższym czasie wybieram się na Turbacz i Radziejową i to trasami, które opisaliście :). Ze swojej skromnej strony polecam Śnieżkę, posiedzieć przy Schronisku Samotnia to coś wspaniałego 🙂 Najbardziej urokliwe miejsce, w jakim dotąd mogłam odpoczywać :). Pozdrowienia z nizin 🙂

 30. Witam!
  Chciałabym się skontaktować z osobą prowadzącą bloga, proszę odezwać się na mojego e-maila w treści podając adres bloga.
  Pozdrawiam serdecznie!

  1. Matko z córką ?, Małopolanie i we wpisie o Krakowie, ani słowa o Wawelu?! A sam zamek, na wzgórzu ?. Do poprawki??! ?

 31. Wielkie dzięki za te cudowne widoki. Byłam w Szczawnicy w grudniu 2012r, ale niestety zdrowie nie pozwoliło mi zobaczyc tego co chciałam. Ale dzięki Waszym zdjęciom to zobaczyłam. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *