PRZEWODNIK PO POLSCE ONLINE
Poradnik

Przewodnik turystyczny po Polsce ONLINE – 870 ciekawych miejsc

Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik turystyczny po Polsce online, czyli miejsca, które warto odwiedzić w naszym kraju. Wszystkie te miejsca poznaliśmy osobiście i zaznaczyliśmy na poniższej mapie. Jest ich ponad 850! Cały czas odkrywamy nowe atrakcje, dlatego mapa stale się powiększa. Mapę naszych podróży tworzymy od 2011 roku. Jak się posługiwać naszym przewodnikiem?

 • KROK 1 – wybierz teren, który chcesz odwiedzić w Polsce,
 • KROK 2 – poszukaj na naszej mapie wybrany wcześniej obszar,
 • KROK 3 – kliknij niebieski znacznik i sprawdź ciekawe miejsce do zobaczenia.

Na naszym blogu znajduje się już ponad 1070 wpisów podróżniczych. Najwięcej wycieczek jest po woj. małopolskim, dolnośląskim i oczywiście tutaj, gdzie znajdują się górskie szlaki. Tych znajdziesz naprawdę sporo. Niedawno zwiedzaliśmy województwo lubuskie i teraz to właśnie z zachodniej Polski pojawiają się teksty na blogu. Puste miejsce mamy jeszcze w woj. warmińsko-mazurskim, ale myślę, że niedługo je odwiedzimy. Tak samo planujemy poznać nieco bliżej okolice Warszawy i woj. wielkopolskie. Chociaż i tak najbardziej ciągnie nas tam, gdzie są góry.

Brakuje jakiegoś ciekawego miejsca, którego nie odwiedziliśmy? Napisz koniecznie w komentarzu, co jeszcze warto zobaczyć. Weź pod uwagę, że np. podczas zwiedzania miast, tworzymy jeden zbiorczy tekst o atrakcjach, a nie oznaczamy poszczególnych miejsc na mapie. Powiedzmy, że zwiedzamy Gdynię. Mamy tam opisanych 30 miejsc, ale tutaj na mapie oznaczamy te, o których pisaliśmy osobne teksty. Tak samo jest np. w Karpaczu, Sandomierzu czy Warszawie.

Dlaczego przewodnik turystyczny po Polsce w takiej formie?

Ze względu na prostotę. Wystarczy, że sprawdzisz interesujący się region, a tam będą na Ciebie czekały opisane miejsca. Szybko, wygodnie i nie musisz tracić czasu na poszukiwania. Będzie nam bardzo miło, gdy udostępnisz ten tekst dalej, czy to w swoich social mediach, czy nawet SMS lub przez inny komunikator. Może ktoś też pragnie się gdzieś wybrać, ale nie wie, jak stworzyć plan do wyjazdu i przede wszystkim, co zobaczyć. Pozdrawiamy i do zobaczenia na szlaku!

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.

WSPIERAJ ROZWÓJ NASZEGO BLOGA I ODBIERZ NAGRODY

3 komentarze

 • MyzwiedzaMy.pl

  Bardzo ciekawy pomysł i wiele interesujących miejsc. Sporo z nich już udało się nam odwiedzić i również polecamy. Widzimy duże pustki w okolicach Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego. Może wielkich gór tu nie ma, ale piękną przyrodę, lasy, jeziora i wiele zabytków z pewnością tu znajdziecie. Może warto się wybrać i trochę odpocząć na rowerach, spływach i spacerach wśród wielu atrakcyjnych miejsc. Zapraszamy ??

  • Mateusz Grzegorzek

   My jak tam pojedziemy, to nie będziemy odpoczywać, tylko żeby jak najwięcej zobaczyć. 😀
   Zawsze tak jest. Niby na spokojnie, a później wychodzi setka miejsc zobaczonych. 🙂
   Ale mamy w planach zwiedzanie całego województwa.

 • Mariola Dębniak

  Często korzystam z Waszych wpisów. Świetny pomysł, ułatwiający poszukiwania ciekawych Waszych artykułów. Dziękuję.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *