WSPÓŁPRACA – BLOG I VLOG PODRÓŻNICZY MYNASZLAKU

Działasz w turystyce? Planujesz rozpoczęcie współpracy z blogiem podróżniczym? Szukasz ludzi, którzy w profesjonalny i skuteczny sposób wypromują Cię w Internecie? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas.

Działamy w blogosferze już od ponad 12 lat. Zawodowo zajmujemy się fotografią, filmowaniem i marketingiem prowadząc własne firmy. Współpracując z nami, masz gwarancję, że wszystkie materiały będą na najwyższym poziomie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

NAPISZ NA ADRES: KONTAKT@MYNASZLAKU.PL LUB MYNASZLAKU@GMAIL.COM

Znak towarowy zarejestrowany w Urzędzie Patentowym

Znak słowno-graficzny MYNASZLAKU został zarejestrowany w Urzędzie Patentowym i jest chroniony prawem. Jesteśmy jego formalnym właścicielem. Mamy wyłączne prawo do jego używania. Blog podróżniczy MyNaSzlaku.pl istnieje od 2012 roku.

Mynaszlaku blog

Statystyki naszego bloga i social media 2023

Na blogu mamy ponad 1300 wpisów – ponad 1200 to nasze wycieczki po Polsce i Europie, a reszta to poradniki dla podróżujących. Jesteśmy jednym z największych i najpopularniejszych blogów podróżniczych po Polsce i w czołówce najczęściej wyszukiwanych brandów wśród blogów podróżniczych.

Od 1 stycznia do 28 kwietnia statystyki liczone były na starszej wersji Google Analytics. Od 29 kwietnia włączyliśmy Google Analytics 4. Okazuje się, że w maju jest różnica pomiędzy starszą a nowszą wersją o około 200 tysięcy wyświetleń na korzyść nowszej. Być może gdybyśmy liczyli statystyki od 1 stycznia na nowszej wersji, to wyświetleń byłoby ponad 8 milionów.

Mynaszlaku blog
Mynaszlaku blog

Działajmy wspólnie – czy coś Cię interesuje?

 1. Stworzymy relację fotograficzno-filmową z wyjazdu,
 2. Przetestujemy sprzęt i zrobimy recenzje,
 3. Odwiedzimy Twój hotel i przygotujemy z tej wizyty materiał na bloga,
 4. Wykonamy wysokiej jakości zdjęcia i film Twojego produktu lub usługi,
 5. Współpracujemy barterowo, jeśli otrzymamy jakąś ciekawą propozycję współpracy.
 6. Zaplanujemy za Ciebie podróż dzień po dniu,
 7. Umieścimy link do Twojej strony.

Chcesz, żeby Twoja firma została patronem naszej kolejnej podróży? Napisz do nas, a wcześniej zobacz nasze dotychczasowe wyprawy.

Do tej pory współpracowaliśmy z markami

Poniżej możesz zobaczyć firmy, z którymi przez ostatnie lata współpracowaliśmy. Bardzo dziękujemy za zaufanie.

Mynaszlaku blog

Angelika, Maja i Mateusz odwiedzili Wieliczkę we wrześniu 2021 roku, żeby przygotować wpis o naszej Kopalni Soli. Od pierwszego kontaktu współpraca odbywała się w bardzo miłej atmosferze. Angelika i Mateusz są bardzo sympatyczni, otwarci a przy tym profesjonalni i terminowi. Wpis został przygotowany bardzo rzetelnie – za to czytelnicy bloga najbardziej ich cenią. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o pięknych zdjęciach. Nic dziwnego – są przecież profesjonalnymi fotografami. Polecamy współpracę z autorami bloga MyNaSzlaku!

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Materiał promocyjny dla Polskiej Organizacji Turystycznej pokazujący województwo lubelskie.

Materiał promocyjny dla marki Śliwkowy Szlak

Nasze osiągnięcia

RANKING BLOGÓW PODRÓŻNICZYCH

Zajęliśmy 2 miejsce w największym Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych w 2020 roku, stworzonym przez CroLove.

Zajęliśmy 3 miejsce

w IV Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentowaliśmy w nich województwo świętokrzyskie.

Zajęliśmy 3 miejsce

w VI Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentowaliśmy w nich województwo lubuskie.

II miejsce w 7. edycji Mistrzostw Blogerów i Vlogerów

Zajęliśmy II. miejsce w VII Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Reprezentowaliśmy w nich województwo lubelskie. Nikt nie zajął nigdy podium 2 razy, a my zrobiliśmy to już po raz trzeci!


W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Człowiek Roku i Firma Roku”, jako ambasador gminy Iwkowa, za promocję regionu, w którym mieszkamy.


Pisali i mówili o nas

 • Opowieść o atrakcjach turystycznych w Pieninach w Radiowej Czwórce: www.polskieradio.pl/10/4339/Artykul/2788211,Lato-w-Szczawnicy-Bacowka-inna-niz-wszystkie
 • Jak bezpiecznie zdobywać górskie szczyty z dzieckiem na polskieradio.pl – artykuł: trojka.polskieradio.pl/artykul/2812299,jak-bezpiecznie-zdobywac-gorskie-szczyty-z-dzieckiem
 • O wędrówkach po szlakach długodystansowych na stronie sadeczanin.info – artykuł: sadeczanin.info/wiadomo%C5%9Bci/s%C4%85deczanie-zn%C3%B3w-ruszaj%C4%85-na-szlak-przed-nimi-260-kilometr%C3%B3w
 • O naszym występie w 4. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego: www.swietokrzyskie.pro/trwaja-turystyczne-mistrzostwa-blogerow-zobacz-kto-reprezentuje-swietokrzyskie/
 • O naszym występie w mistrzostwach mówiło i pisało Radio eM: emkielce.pl/region/trwaja-turystyczne-mistrzostwa-blogerow-nasz-region-ma-swoich-reprezentantow
 • Wyniki 4. Turystycznych Mistrzostw Blogerów: www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/znamy-wyniki-iv-turystycznych-mistrzostw-blogerow
 • Rozmowa w ramach cyklu „Człowiek z pasją” na blogu podróżniczym Wiecznie Wolni: wieczniewolni.pl/polskie-gory-to-nie-tylko-tatry/
 • Wywiad do serwisu WPROST: www.wprost.pl/magazyn/10731361/zagrozone-zakopane-i-trzecia-sila-w-polskich-gorach-to-dlatego-stolica-tatr-przegrywa-z-karpaczem.html
 • Miejsce w Rankingu Najlepszych Blogów Podróżniczych stworzonym przez ReadyForBoarding: www.readyforboarding.pl/podroze/najlepsze-blogi-podroznicze-2019-nasz-subiektywny-ranking.html.
Pytanie na śniadanie

Byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o Tatrach Słowackich. Zobacz tutaj.

Byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o Szlaku Latarni Morskich nad Morzem Bałtyckim. Zobacz tutaj.

Byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o Szlaku Orlich Gniazd i Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zobacz tutaj.

Byliśmy gośćmi programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawialiśmy o najpiękniejszych wodospadach w Polsce.

W 2019 roku miałem przyjemność wzięcia udziału w programie Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie”. Temat – bezpieczeństwo w górach.

Pytanie na śniadanie

O podróżowaniu z dzieckiem w Gazecie Krakowskiej

Rozmowa z Polskim Radiem Koszalin

Radiowy Klub Obieżyświata

Wystąpienia i prelekcje

Uwielbiamy opowiadać o swojej podróżniczej pasji, inspirować ludzi do działania, pokazywać zdjęcia i filmy oraz opowiadać różne historie, dlatego występujemy na różnych festiwalach, spotkaniach podróżniczych, w szkołach czy uczelniach. 

Prelekcje

Wydarzenia i festiwale podróżnicze

Uczestniczymy w wydarzeniach i festiwalach podróżniczych, podczas których opowiadamy o swoich podróżach. Zobacz więcej informacji o naszych prelekcjach podróżniczych.

Niektóre teksty partnerskie

Współpracujemy z obiektami noclegowymi w Polsce

Przygotowaliśmy poradnik dla właścicieli obiektów noclegowych, dzięki któremu mogą poprawić działalność swojego obiektu.

Spotkania na żywo i poradniki górskie

Organizujemy górskie spotkania online na żywo „Pogadajmy o górach„, podczas których rozmawiamy z innymi ludźmi o danym szlaku. Tworzymy również cykl „Górskie Szlaki pod Lupą„, gdzie szczegółowo omawiamy sobie konkretny szlak.