Zajęliśmy 2 miejsce w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych w 2020 roku! 2 miejsce na prawie 600 blogów!

Zajęliśmy 2 miejsce w Rankingu Blogów Podróżniczych w Polsce! To dla nas bardzo duże wyróżnienie, zwłaszcza że w ubiegłym roku mieliśmy dopiero 49 pozycję. Ciężka praca nad tworzeniem wysokiej jakości treści przyniosła efekty. 2020 rok był trudny turystycznie – niemalże wszyscy ruszyli w podróże po Polsce, a my właśnie piszemy o naszym kraju. Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz i chcesz nas bliżej poznać, to przeczytaj kilka słów o nas.

Jak widać, mimo takiej sytuacji z koronawirusem my możemy zaliczyć ubiegły blogowy i podróżniczy rok do bardzo udanych. 1 stycznia pisaliśmy, że w 2020 roku MyNaSzlaku odwiedziło 1 934 227 osób, co jest naszym rekordem, a teraz z rankingu dowiedzieliśmy się, że mamy drugie miejsce na prawie 600 blogów podróżniczych.

Ranking Blogów Podróżniczych tworzony przez CroLove.pl

Ranking Blogów Podróżniczych od kilku lat tworzy Wojtek Tyluś – autor bloga o Chorwacji. Całe zestawienie prezentuje te strony, które mają największą widoczność w wyszukiwarce Google – cokolwiek to znaczy, jak się słyszy pierwszy raz. Nie jest to subiektywna ocena konkretnej osoby, tak jak to można spotkać w innych rankingach, tylko dane pochodzące ze specjalistycznych narzędzi. Jest to ogromna baza wiedzy o blogach podróżniczych w Polsce. Nas bardzo nas cieszy, że prawie wszystkie wpisy u nas są o ciekawych miejscach w Polsce i może tylko 3 z nich odbiegają od tematyki związanej z podróżowaniem.

Gratulujemy Justynie i Krystianowi z bloga Hasające Zające, którzy zajęli 1 miejsce, Kasi i Tomkowi z bloga Polska po Godzinach z 3 miejsca oraz wszystkim tym, którzy tworzą polską podróżniczą blogosferę.

Ranking Blogów Podróżniczych

Nasz blog tworzymy dla Ciebie

Czym byłby blog bez czytelników? Bardzo się cieszymy, że nasze treści się Tobie podobają i że tutaj zaglądasz. Dziękujemy, że robisz to tak często. : ) Piszemy od 2012 roku i wiemy, że niektórzy są z nami od samego początku. Najlepiej to widać po komentarzach w naszych social media, zwłaszcza na Facebooku. Wiele nazwisk dobrze już znamy. Bardzo nam miło, gdy ktoś pisze do nas wiadomości, że czyta bloga, nasz wpis mu pomógł na górskim szlaku czy podczas zwiedzania ciekawych miejsc w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą górsko-podróżniczą pasją.

Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.