GÓRSKIE SZLAKI POD LUPĄ – analiza i omówienie górskich szlaków

Górskie Szlaki Pod Lupą to nasz nowy autorski projekt na YouTube, w którym będziemy sobie omawiać poszczególne szlaki górskie. Zobaczysz mapę oraz zdjęcia, dostaniesz informacje i wskazówki, dzięki którym zaplanujesz swoją górską wycieczkę.

MYNASZLAKU NIEZNANE MIEJSCA

NOWOŚĆ W POLSKIEJ GÓRSKIEJ BLOGOSFERZE

Po ostatnim programie, który wprowadziliśmy „Pogadajmy o górach„, w którym spotykamy się z widzami i gadamy sobie o górach, tym razem wprowadzamy „Górskie Szlaki Pod Lupą„. Jeśli planujesz wycieczkę na dany szczyt, to ten format będzie idealny dla Ciebie. Startujemy 9 marca o godzinie 20:00. Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne informacje, zdjęcia, mapy, ważne linki, dlatego zaplanowanie szlaku nie będzie już trudne.

Kiedy będą pojawiać się nowe odcinki?

Nie mamy ustalonego schematu publikacji kolejnych odcinków. Jeśli je nagramy, to na bieżąco będziemy wrzucać na nasz kanał, dlatego warto śledzić naszego YouTube. Nasz kanał znajdziesz TUTAJ.

Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.