GÓRSKIE SZLAKI POD LUPĄ
W naszym plecaku

GÓRSKIE SZLAKI POD LUPĄ – analiza i omówienie górskich szlaków

Górskie Szlaki Pod Lupą to nasz nowy autorski projekt na YouTube, w którym będziemy sobie omawiać poszczególne szlaki górskie. Zobaczysz mapę oraz zdjęcia, dostaniesz informacje i wskazówki, dzięki którym zaplanujesz swoją górską wycieczkę.

NOWOŚĆ W POLSKIEJ GÓRSKIEJ BLOGOSFERZE

Po ostatnim programie, który wprowadziliśmy „Pogadajmy o górach„, w którym spotykamy się z widzami i gadamy sobie o górach, tym razem wprowadzamy „Górskie Szlaki Pod Lupą„. Jeśli planujesz wycieczkę na dany szczyt, to ten format będzie idealny dla Ciebie. Startujemy 9 marca o godzinie 20:00. Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne informacje, zdjęcia, mapy, ważne linki, dlatego zaplanowanie szlaku nie będzie już trudne.

Kiedy będą pojawiać się nowe odcinki?

Nie mamy ustalonego schematu publikacji kolejnych odcinków. Jeśli je nagramy, to na bieżąco będziemy wrzucać na nasz kanał, dlatego warto śledzić naszego YouTube. Nasz kanał znajdziesz TUTAJ.

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.

Cześć! :) Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki. Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *