POGADAJMY O GÓRACH – prelekcje górskie, spotkania na żywo ONLINE

POGADAJMY O GÓRACH to nowy format na naszym Facebooku oraz kanale na YouTube. Będą to transmisje na żywo, podczas których spotkamy się online z naszymi czytelnikami i pogadamy o górach. To prelekcje o górach, dzięki którym będzie można lepiej poznać dany szlak i wymienić się doświadczeniami.

NOWOŚĆ LIVE! – POGADAJMY O GÓRACH

Podczas górskich spotkań na żywo będziemy pokazywać różne górskie szlaki na zdjęciach, filmach i o nich opowiadać. Pogadamy np. o szlaku na Rysy, Rysiankę, Tarnicę itd. Dla jednych będzie to podróż do wspomnień, a dla innych inspiracja do nowej podróży. Bardzo ważna będzie dla nas Twoja obecność, bo zawsze lepiej pogadać z kimś niż tylko mówić do kamery. Także czekamy na Ciebie podczas transmisji – komentarze, jakieś pytania, przemyślenia itd. Najlepiej śledzić naszą stronę na Facebooku, ponieważ tam pojawiać się będą terminy spotkań.

ODCINEK 12 – BESKID SĄDECKI: RADZIEJOWA

Omówienie szlaku na Radziejową – najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego.

ODCINEK 11 – MASYW ŚNIEŻNIKA: ŚNIEŻNIK

Omówienie szlaku na Śnieżnik – najwyższy szczyt w Masywie Śnieżnika.

ODCINEK 10 – GÓRY SOWIE: WIELKA SOWA

Omówienie szlaku na Wielką Sowę – najwyższy szczyt w Górach Sowich.

ODCINEK 9 – 10 ŁATWYCH SZLAKÓW W POLSKICH GÓRACH

Omówienie 10 łatwych i pięknych szlaków w polskich górach.

ODCINEK 8 – TATRY SŁOWACKIE: ŁOMNICA

Omówienie wjazdu kolejką na Łomnicę w Tatrach Słowackich.

ODCINEK 7 – KARKONOSZE: ŚNIEŻNE KOTŁY I SZRENICA

W siódmym odcinku rozmawialiśmy o Karkonoszach i szlaku na Śnieżne Kotły oraz Szrenicę ze Szklarskiej Poręby.

ODCINEK 6 – TATRY: SZPIGLASOWY WIERCH

Zapraszamy na szósty odcinek. Porozmawiamy o Tatrach i Szpiglasowym Wierchu.

ODCINEK 5 – BESKID ŻYWIECKI: BABIA GÓRA

Zapraszamy na piąty odcinek. Porozmawiamy o Beskidzie Żywieckim i szlaku na Babią Górę.

ODCINEK 4 – BESKID NISKI: LACKOWA

Zapraszamy na czwarty odcinek. Porozmawiamy o Beskidzie Niskim i szlaku na Lackową.

ODCINEK 3 – GÓRY STOŁOWE: SZCZELINIEC WIELKI

Trzeci odcinek – rozmawiamy o Szczelińcu Wielkim w Górach Stołowych. Sporo wskazówek i informacji praktycznych.

ODCINEK 2 – PIENINY: TRZY KORONY I SOKOLICA

Drugi odcinek POGADAJMY O GÓRACH. Zapraszamy na wspólną wycieczkę online z Krościenka nad Dunajcem na Trzy Korony i Sokolicę z Krościenka nad Dunajcem.

ODCINEK 1 – BIESZCZADY: SZLAK NA TARNICĘ PRZEZ HALICZ

Podczas spotkania poruszyliśmy wiele tematów. Oto najważniejsze z nich. Gdzie szukać noclegu planując wejście na Tarnicę? Jak wygląda mapa trasy? Ile mierzy szlak na Tarnicę przez Halicz? Jaki jest najłatwiejszy szlak na Tarnicę? Na co uważać podczas wędrówki? Dlaczego ten szlak może być niebezpieczny? Czy są tam niedźwiedzie? Ile kosztuje parking w Wołosatem i bilety wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego? Jakie buty nosimy w góry? Jakie buty kupić na początek? Co widać ze szlaku na Tarnicę? Jak wygląda Tarnica zimą? O której najlepiej zaczynać wycieczkę? Czy można wejść legalnie na Opołonek? Mandat za zdjęcie przy słupku granicznym. Czy ten szlak będzie trudny na wycieczkę z dzieckiem? Czy widać ze szlaku Tatry? Z jakiej prognozy pogody korzystamy? O której godzinie najlepiej wychodzić w góry? Czy spotkała nas kiedyś burza na szlaku?

ODCINEK 0 – TEST 01.03.2023 – 19:00

Dziś będzie live organizacyjny i testowy. Zrobimy go o 19:00. Sprawdzimy, jak to wszystko wygląda w praktyce, ponieważ to będzie nasza pierwsza transmisja. Musimy sprawdzić, czy wszystko działa, bo chcemy zrobić transmisję tutaj na FB i na YT w tym samym czasie. Sprawdzimy dźwięk, obraz, gdzie pojawiają się komentarze itd. Daj znać, co myślisz o takich wspólnych górskich spotkaniach?

TERMINY GÓRSKICH SPOTKAŃ ONLINE

Kolejnych terminów naszych górskich spotkań jeszcze nie znamy, ponieważ nie wiemy, jak to wszystko wyjdzie, gdy się podłączymy. W kolejnych dniach na pewno będziemy już wiedzieć więcej.

Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.