Pogadajmy o Górach
W naszym plecaku

POGADAJMY O GÓRACH – prelekcje górskie, spotkania na żywo ONLINE

POGADAJMY O GÓRACH to nowy format na naszym Facebooku oraz kanale na YouTube. Będą to transmisje na żywo, podczas których spotkamy się online z naszymi czytelnikami i pogadamy o górach. To prelekcje o górach, dzięki którym będzie można lepiej poznać dany szlak i wymienić się doświadczeniami.

NOWOŚĆ LIVE! – POGADAJMY O GÓRACH

Podczas górskich spotkań na żywo będziemy pokazywać różne górskie szlaki na zdjęciach, filmach i o nich opowiadać. Pogadamy np. o szlaku na Rysy, Rysiankę, Tarnicę itd. Dla jednych będzie to podróż do wspomnień, a dla innych inspiracja do nowej podróży. Bardzo ważna będzie dla nas Twoja obecność, bo zawsze lepiej pogadać z kimś niż tylko mówić do kamery. Także czekamy na Ciebie podczas transmisji – komentarze, jakieś pytania, przemyślenia itd. Najlepiej śledzić naszą stronę na Facebooku, ponieważ tam pojawiać się będą terminy spotkań.

  • Nasza strona na Facebooku – TUTAJ
  • Nasz kanał na YouTube – TUTAJ
  • Nasz profil na Instagramie – TUTAJ

ODCINEK 7 – KARKONOSZE: ŚNIEŻNE KOTŁY I SZRENICA

W siódmym odcinku rozmawialiśmy o Karkonoszach i szlaku na Śnieżne Kotły oraz Szrenicę ze Szklarskiej Poręby.

ODCINEK 6 – TATRY: SZPIGLASOWY WIERCH

Zapraszamy na szósty odcinek. Porozmawiamy o Tatrach i Szpiglasowym Wierchu.

ODCINEK 5 – BESKID ŻYWIECKI: BABIA GÓRA

Zapraszamy na piąty odcinek. Porozmawiamy o Beskidzie Żywieckim i szlaku na Babią Górę.

FACEBOOK I IG

ODCINEK 4 – BESKID NISKI: LACKOWA

Zapraszamy na czwarty odcinek. Porozmawiamy o Beskidzie Niskim i szlaku na Lackową.

ODCINEK 3 – GÓRY STOŁOWE: SZCZELINIEC WIELKI

Trzeci odcinek – rozmawiamy o Szczelińcu Wielkim w Górach Stołowych. Sporo wskazówek i informacji praktycznych.

ODCINEK 2 – PIENINY: TRZY KORONY I SOKOLICA

Drugi odcinek POGADAJMY O GÓRACH. Zapraszamy na wspólną wycieczkę online z Krościenka nad Dunajcem na Trzy Korony i Sokolicę z Krościenka nad Dunajcem.

ODCINEK 1 – BIESZCZADY: SZLAK NA TARNICĘ PRZEZ HALICZ

Podczas spotkania poruszyliśmy wiele tematów. Oto najważniejsze z nich. Gdzie szukać noclegu planując wejście na Tarnicę? Jak wygląda mapa trasy? Ile mierzy szlak na Tarnicę przez Halicz? Jaki jest najłatwiejszy szlak na Tarnicę? Na co uważać podczas wędrówki? Dlaczego ten szlak może być niebezpieczny? Czy są tam niedźwiedzie? Ile kosztuje parking w Wołosatem i bilety wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego? Jakie buty nosimy w góry? Jakie buty kupić na początek? Co widać ze szlaku na Tarnicę? Jak wygląda Tarnica zimą? O której najlepiej zaczynać wycieczkę? Czy można wejść legalnie na Opołonek? Mandat za zdjęcie przy słupku granicznym. Czy ten szlak będzie trudny na wycieczkę z dzieckiem? Czy widać ze szlaku Tatry? Z jakiej prognozy pogody korzystamy? O której godzinie najlepiej wychodzić w góry? Czy spotkała nas kiedyś burza na szlaku?

ODCINEK 0 – TEST 01.03.2023 – 19:00

Dziś będzie live organizacyjny i testowy. Zrobimy go o 19:00. Sprawdzimy, jak to wszystko wygląda w praktyce, ponieważ to będzie nasza pierwsza transmisja. Musimy sprawdzić, czy wszystko działa, bo chcemy zrobić transmisję tutaj na FB i na YT w tym samym czasie. Sprawdzimy dźwięk, obraz, gdzie pojawiają się komentarze itd. Daj znać, co myślisz o takich wspólnych górskich spotkaniach?

TERMINY GÓRSKICH SPOTKAŃ ONLINE

Kolejnych terminów naszych górskich spotkań jeszcze nie znamy, ponieważ nie wiemy, jak to wszystko wyjdzie, gdy się podłączymy. W kolejnych dniach na pewno będziemy już wiedzieć więcej.

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.

Cześć! :) Jeśli znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, gdy wrzucisz nam napiwek do blogowej skarbonki. Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *