Zajęliśmy trzecie miejsce w 6. Mistrzostwach Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną

W tym roku reprezentujemy województwo LUBUSKIE w VI Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. W 2021 roku również startowaliśmy w Mistrzostwach Blogerów i tam zajęliśmy trzecie miejsce, reprezentując województwo świętokrzyskie.

Spośród wielu vlogów i blogów podróżniczych zostaliśmy wytypowani do pokazania piękna właśnie tego województwa. Ten konkurs to dla nas wyzwanie, ponieważ bardziej działamy na tradycyjnym blogu niż przy tworzeniu vlogów.

Województwo lubuskie zwiedzaliśmy w styczniu, dlatego zapraszamy Cię do przeczytania tego wpisu – LUBUSKIE ATRAKCJE.

AKTUALIZACJA 26.06.2023 – WYNIKI MISTRZOSTW

Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce w 6. Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów. To dla nas ogromny sukces, zwłaszcza że dopiero zaczynamy swoją przygodę z filmami z podróży i pokazaliśmy woj. lubuskie, które nie jest jeszcze do końca znane turystom. Przed nami na podium znalazło się woj. mazowieckie i woj. kujawsko-pomorskie. W głosowaniu czytelników mieliśmy 1 miejsce, a w zasięgach byliśmy w TOP. Ostatecznie zdecydowało zdanie Jury. Okazało się, że jesteśmy pierwszymi blogerami, którzy znaleźli się dwa razy na podium w mistrzostwach.

Mistrzostwa Vlogerów
Na scenie z nagrodą za trzecie miejsce

Głosowanie online w mistrzostwach

Zajęliśmy pierwsze miejsce w głosowaniu online, czyli czytelnicy najbardziej docenili nasze materiały konkursowe. Bardzo dziękujemy za każdy głos. Zdobyliśmy 15,82% głosów.

Turystyczny konkurs vlogerów i blogerów podróżniczych w Polsce

Województwo lubuskie znajduje się w zachodniej Polsce. Nie ma tak wielu atrakcji, jak Małopolska czy Dolny Śląsk, ale my będziemy starali się pokazać, że warto odkrywać lubuskie tajemnice. Kilka miejsc już tam odwiedziliśmy: Zieloną Górę, Park Mużakowski, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą czy Park Narodowy Ujście warto, a już niedługo ruszamy w kolejną podróż.

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to rywalizacja między szesnastoma województwami o 1, 2 i 3 miejsce

Dla nas to bardziej nowe wyzwanie w naszym życiu i kolejna przygoda niż rywalizacja. Po prostu nie chcemy, żeby w naszych głowach podczas wycieczki były myśli, że musimy z kimś wygrać. To odbierze nam przyjemność z odkrywania i pokazywania Wam kolejnych miejsc. Chcemy dumnie reprezentować województwo lubuskie. Mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać w tej podróży.

O co chodzi w Mistrzostwach?

W VI Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów, w których bierzemy udział i reprezentujemy województwo lubuskie, bardzo ważne są zasięgi postów w social media – Facebook i Instagram oraz wyświetlenia filmu konkursowego na YouTube. Czyli im więcej Ty lajkujesz, komentujesz i udostępniasz nasze konkursowe posty, tym nasze treści docierają do większej ilości osób i mamy większą szansę zająć wyższe miejsce.

przewodnik
Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.