Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów – trzeci raz na podium! Zajęliśmy 2. miejsce w siódmej edycji z woj. lubelskim

Zajęliśmy II miejsce w VII edycji Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną w 2024 roku. Z nami województwo lubelskie po raz pierwszy stanęło na podium, a my weszliśmy do TOP3 już trzeci raz. Wręczenie nagród odbyło się 20 czerwca w sali konferencyjnej Stadionu Narodowego w Warszawie.

Mamy ogromny niedosyt, że nie udało się stanąć na pierwszym miejscu, ponieważ materiały, które stworzyliśmy były na bardzo wysokim poziomie. Spędziliśmy 11 dni na podróży po całym województwie, zaangażowaliśmy w stworzenie materiału wiele osób, pokazaliśmy różnorodne atrakcje, ludzi z pasją, regionalną kuchnię, wstawaliśmy po trzeciej rano na wschody słońca, żeby złapać jak najpiękniejsze kadry do konkursowego filmu. Dodatkowo mieliśmy 1. miejsce w głosowaniu internautów, wysokie zasięgi oraz świetną jakość filmu. Przygotowaliśmy ostatecznie jako jedyni, 3 filmy promujące województwo lubelskie w ramach mistrzostw. Stworzyliśmy również kompleksowy przewodnik po woj. lubelskim, dzięki któremu można zaplanować swoją podróż. Ostatecznie zdecydowały głosy kapituły. Poniżej możesz zobaczyć nasze konkursowe filmy.

Jesteśmy dumni z sukcesu województwa lubelskiego, które reprezentowaliśmy, ponieważ wiele ludzi nam zaufało i pomagało. Bardzo nas cieszy, że LUBELSKIE, znajdujące się we wschodniej części Polski trafiło po raz pierwszy w historii na podium.

Trzy razy braliśmy udział w mistrzostwach i trzy razy stanęliśmy na podium. Już wystarczy – to były nasze ostatnie mistrzostwa.

Często pytaliście nas, czemu nie reprezentujemy woj. małopolskiego, w którym mieszkamy. Przy zgłaszaniu do mistrzostw, określa się jakie województwa chce się reprezentować. My zawsze dawaliśmy Małopolskę na pierwszym miejscu, ale ostateczna decyzja należała do kapituły i zawsze przydzielano nam inne województwo.

Polska Organizacja Turystyczna

W podróży po województwie

Zrobiliśmy wiele pięknych realizacji zdjęciowych i stworzyliśmy dwa przepiękne filmy z propozycjami, gdzie się udać, co zobaczyć i czego posmakować w województwie lubelskim. Naszym reportażem filmowym był temat: miejsc nagrodzonych Polską Marką Turystyczną w woj. lubelskim. Też polecamy go obejrzeć na naszym kanale YouTube – Podróże MyNaSzlaku (filmy dostępne są również poniżej).

W województwie lubelskim byliśmy kilkanaście dni. Pokazaliśmy Wam wiele wspaniałych miejsc, gdzie spędziliśmy rodzinnie ciekawe chwile. Polecamy Wam te miejsca na weekend i na wakacje. Jest u nas ogromny poradnik z mapą, z którego możecie śmiało korzystać. A dodatkowo zobaczycie te miejsca na filmie.

Dziękujemy za wsparcie

Chcemy jeszcze raz podziękować za wsparcie nas w tych mistrzostwach. Udział w nich to wielka praca nasza i Wasza! Dlaczego? Każda edycja ma trzy etapy. Zbieranie materiałów, realizacja i udostępnienie to nasza praca, gdzie wkładamy zawsze całe serducho. Wybieramy miejsca, które my chcemy polecić Wam. Mimo że współpracujemy z regionalnymi organizacjami turystycznymi, to miejsca dobieramy do promocji takie, jakie nam się podobają. Zrealizowaliśmy blisko 500 publikacji i pokazaliśmy, że w tym regionie spędzisz dobrze czas.

Waszą ogromną pracą jest posyłanie tego wszystkiego znajomym poprzez udostępnienie i zostawienie kilku słów oraz serduszek. Z etapu tzw. „zasięgów” byliśmy w czołówce.

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów – głosowanie online

Zajęliśmy 1. miejsce w głosowaniu online, uzyskując 23,28% głosów. Brak nam słów, żeby podziękować Wam za wszystkie głosy, które na nas oddaliście, za czas, który poświęciliście, żeby klikać, wpisywać e-maila, potwierdzać głosy i potem to robić wszystko jeszcze codziennie przez 14 dni. Dziękujemy za wsparcie w czasie głosowania, udostępnienia, przekazywanie linku konkursowego rodzinie i znajomym, za ciepłe słowa, które do nas kierowaliście. Bez Was ten sukces nie byłby możliwy.

Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów 2024 głosowanie online

7. Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów – Rok 2024

Przygotowaliśmy 3 filmy konkursowe oraz wpis przewodnikowy po województwie lubelskim. Zobacz poniżej.

Pierwsza część naszej podróży
Druga część naszej podróży
Reportaż o Polskich Markach Turystycznych w woj. lubelskim
przewodnik

Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów

W 2023 roku reprezentowaliśmy województwo lubuskie w VI Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. W 2021 roku również startowaliśmy w Mistrzostwach Blogerów i tam zajęliśmy trzecie miejsce, reprezentując województwo świętokrzyskie.

W głosowaniu czytelników w 2023 roku również mieliśmy 1 miejsce, a w zasięgach także byliśmy w TOP. Ostatecznie zdecydowało zdanie Jury. Okazało się, że jesteśmy pierwszymi blogerami, którzy znaleźli się już trzy razy na podium w mistrzostwach.

Mistrzostwa Vlogerów
Na scenie z nagrodą za trzecie miejsce
Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.