Rejs statkiem „Athena” z portu Władysławowo

#objazdówka po Polsce – dzień VIII | 28.08.2018 | Będąc nad Morzem Bałtyckim koniecznie trzeba popłynąć statkiem. Od rana zaczęliśmy szukać informacji w Internecie co wypływa z Portu Władysławowo. Jednak na marne to szukanie nam było. Informacje co strona to się różniły. Doczytaliśmy, że o 10:00 powinien być jakiś rejs. I tak też było.

Przychodzimy o 9:30 na deptak. Jedna kasa z biletami miała się zaraz otworzyć. Po chwili kasjer nas zaczepia, że może nam sprzedać bilety już teraz zanim podpłynie statek. Propozycja ta to było płynięcie statkiem dla dzieci „Brzydkie Kaczątko”. Mieliśmy Maję ze sobą, ale myśleliśmy, że popłyniemy czymś większym. Pierwszą myślą był „Drakkar”, ale on startował o  11:00. Przy brzegu czekała natomiast „Athena”, ale odpłynęła przed czasem tankować. Za kilka chwil otworzyła się też kasa ta co chcieliśmy. Uff. Teraz tylko czekać, aż będzie frekwencja, inaczej nie wypłyniemy. Podpływa z powrotem statek „Athena”, a my kupujemy bilety. Liczymy ludzi i udało się. 10 osób po sezonie to rarytas. Płyniemy. 🙂 Inne statki wypływają tuż za nami o 10:30. Rejs trwa 45 minut, a bilety kosztują po 20 złotych. 

Dziękujemy, że jesteś z nami!!!

Zachęcamy Cię do odwiedzin naszych stron na FacebookuInstagramieTwitterze i Google+, śledzenia kanału na YouTubie, a także do powracania na www.mynaszlaku.pl oraz wsparcia naszej pracy. Komentuj i polecaj znajomym. Niech oni również dowiedzą się o naszym blogu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *