Zachód słońca nad Morzem Bałtyckim

Wreszcie! 🙂 Na koniec dnia, po odwiedzeniu depresji w Raczkach Elbląskich i Zamku w Malborku, w końcu jesteśmy w Jastrzębiej Górze. Podjeżdżamy do kwatery i się meldujemy. Jemy coś na szybko i delikatnie ogarniamy. Jest dość późna godzina, a chcemy zobaczyć jeszcze zachód nad morzem, więc zabieramy Maję do chusty i wychodzimy z pokoju.

Na plażę mamy 800 metrów. Kierujemy się na północ i docieramy do pamiątek, czyli jest dobrze. Jest tutaj wiele osób. Jedni już idą do domu, inni jeszcze idą tam, gdzie my. Przechodzimy przez lasek i dochodzimy powoli do schodów. Współrzędne geograficzne ułatwiające dojście do najpiękniejszej plaży w Jastrzębiej Górze: 54.835307, 18.305579.

Morze Bałtyckie – zachód słońca

Morze Bałtyckie powoli się nam okazuje, coraz bardziej i bardziej. Jesteśmy przy wejściu na plażę numer 23. Schodzimy po schodkach i będąc na plaży, nie możemy jej ogarnąć wzrokiem. Jest pięknie. Jesteśmy tutaj pierwszy raz razem w trójkę. Ja nie byłam tutaj dwanaście lat, a Mati chyba jeszcze dłużej.

Wiemy, że będziemy przyjeżdżać tutaj częściej. Widok jest piorunujący, zwłaszcza że zachód słońca w tym dniu jest przepiękny. Ogarnia nas takie ciepło. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tutaj dotarliśmy i jesteśmy. Oczywiście ja ściągam buty i witam się z piaskiem oraz wodą gołymi stópkami. Słychać ptaki i szum fal, a także wypoczywające osoby.

Spędzamy tutaj godzinę czasu. Chcemy zostać tutaj jak najdłużej, ale musimy odpocząć i nabrać sił. Wieczorem szukamy nowych szlaków i ciekawych miejsc do odwiedzenia na kolejne dni.

To był nasz pierwszy zachód słońca na Bałtykiem

To był nasz pierwszy wspólny zachód słońca nad Morzem Bałtyckim. Zdjęcia zachodzącego słońca przenieśliśmy do rzeczywistości i się opłacało. Było trochę ludzi, jednak był to niedzielne wieczór, dlatego większość osób już myślała o zbliżającym się poniedziałku. My chcieliśmy w kolejnych dniach poznać lepiej okolice i zobaczyć, jakie atrakcje ma do zaoferowania Jastrzębia Góra i okoliczne miasteczka. Poniżej możesz zobaczyć kilka ciekawych miejsc, które mogą Cię zainteresować.

  1. Atrakcje w Jastrzębiej Górze,
  2. Atrakcje na Helu,
  3. Atrakcje w Jastarni,
  4. Rejs statkiem we Władysławowie.
przewodnik
Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.