Inspirujemy do podróży w programie „Pytanie na śniadanie”

Już kilka razy w tym roku mieliśmy okazję inspirować do podróży i wyruszenia na szlak widzów programu „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Wczoraj byliśmy kolejny raz i tym razem opowiadaliśmy o szlakach w Tatrach Słowackich. W tym wpisie możesz zobaczyć wszystkie odcinki i posłuchać, o czym mówiliśmy. Ja już byłem w programie w 2019 roku, gdy rozmawiałem o bezpieczeństwie w górach. W tym roku występowaliśmy już w trójkę. Bardzo dziękujemy za pozytywny odbiór naszych występów w telewizji. Być może w przyszłości będziemy mieć okazję jeszcze opowiedzieć o naszych podróżach.

Pytanie na śniadanie – Najpiękniejsze wodospady w Polsce

17 maja 2023 roku wystąpiliśmy w odcinku o najpiękniejszych wodospadach w Polsce. Na kanapie usiadła z nami Miłka Raulin. Widzowie mogli usłyszeć o tych znanych wodospadach np. Siklawie czy Wodospadzie Kamieńczyka, ale także o Wodospadzie Szepit znajdującym się w Bieszczadach. Zobacz nasz wpis o najpiękniejszych wodospadach w Polsce.

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie – Najpiękniejsze zamki na Szlaku Orlich Gniazd

15 czerwca 2023 roku kolejny raz wystąpiliśmy w towarzystwie Miłki Raulin. Tym razem tematem były najpiękniejsze zamki na Szlaku Orlich Gniazd. My tę trasę przeszliśmy w 2020 roku razem z dzieckiem. Wędrowaliśmy 160 kilometrów w 9 dni. Zobacz opis przejścia Szlaku Orlich Gniazd.

Pytanie na śniadanie – Szlak Latarni Morskich nad Morzem Bałtyckim

29 czerwca 2023 roku przenieśliśmy się w opowieściach nad Morze Bałtyckie, ponieważ tam znajduje się Szlak Latarni Morskich. Razem z nami w programie była Marta Muszyńska z bloga podrozniczo.pl. Zobacz nasz wpis o Szlaku Latarni Morskich nad Morzem Bałtyckim.

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie – Tatry Słowackie

08 sierpnia 2023 roku rozmawialiśmy o Tatrach Słowackich, a naszym współrozmówcą był Jan Bosnovic promujący turystykę na Słowacji. Tatrzańskie szlaki po stronie naszych sąsiadów nie są jeszcze do końca znane, ale są na pewno mniej zatłoczone. Zobacz nasz wpis o łatwych szlakach w Tatrach Słowackich.

Pytanie na śniadanie
Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.