100 miejsc, które warto zobaczyć w okolicy Nowego Sącza – do 50 kilometrów

Co warto zobaczyć do 50 kilometrów od Nowego Sącza? Z Ziemią Sądecką, Sądecczyzną i pobliskimi regionami jesteśmy blisko związani. Do Nowego Sącza chodziliśmy do szkoły średniej (mieszkamy w powiecie brzeskim). Jeśli jedziemy gdzieś na większe zakupy, to właśnie kierujemy się do tego miasta. Angelika pochodzi z Sądecczyzny. Przygotowaliśmy listę 100 miejsc, które warto zobaczyć w okolicach Nowego Sącza. Gdzie pojechać na wycieczkę? Sprawdź poniżej. Oprócz powiatu nowosądeckiego są także powiaty sąsiednie.

Lista miejsc, które warto zobaczyć do 50 kilometrów od Nowego Sącza

Na samym początku polecamy Ci zwiedzanie Nowego Sącza. Mamy o tym specjalny wpis, do którego odsyłamy. Sprawdź atrakcje Nowego Sącza. Poniżej wszystkie miejsca opisaliśmy na blogu.

Mapa atrakcji i szlaków górskich blisko Nowego Sącza

Na poniższej mapie zaznaczyłem atrakcje, do których dojedziesz w ciągu 60 minut od Nowego Sącza oraz szczyty w górach, na które warto się wybrać. Trasy górskie oznaczone są na poniższej mapie „górą”.

Prowadzisz obiekt noclegowy, restaurację, masz atrakcję turystyczną i wszystko, co związane z turystyką? Chcesz znaleźć się na mapie? Napisz na kontakt@mynaszlaku.pl

Jeśli ten wpis dał Ci wartość, znalazłeś u nas potrzebną wiedzę, inspiracje do podróży, to będziemy wdzięczni, jak postawisz nam kawę. Tworzymy bloga z ogromną przyjemnością i pasją od ponad 12 lat. Kawa nam się przyda do dalszej pracy. :) Bardzo dziękujemy! To pozwoli nam się dalej rozwijać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NEWSLETTER!

Zapisz się do stałego grona czytelników MyNaSzlaku.pl

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko konkretne wiadomości.